Контактні телефони:
  • Варва
Електронна пошта:  
  (073) 783-80-90   ·   (095) 783-80-90   ·  (097) 783-80-90

Шановні абоненти!

Для оплати наших послуг Ви маєте можливість скористатися теміналами самообслуговування «City24».
Будьте уважні: для здійснення оплати та подальшого зарахування їх на Ваш особистий рахунок потрібно правильно вказати номер особистого рахунку( Договору) , який можно побачити в особистому кабінеті.

Нижче Ви знайдете детальну інструкцію щодо внесення коштів через термінали «City24».

1) Виберіть розділ «Інтернет та телебачення» та натисніть на значок «granat». У разі відсутності значка на екрані, скористайтесь пошуком.

2) Внесіть номер Вашого договору у поле «Номер договору» і натисніть «Далі».

3) Ретельно перевірте правильність введеного Вами номеру договору. В полі додаткова інформація повинно заявитись Прізвище абонента, якому належить даний рахунок/договір. Якщо всі дані співпадають, натисніть «Далі». Якщо Ви помились, натисніть «Назад» і відкоригуйте номер особистого рахунку/договору.

4) Дочекайтесь, коли купюроприймач засвітиться зеленим кольором, і після цього внесіть потрібну суму, вставляючи по одній банкноті в купюроприймач.

5) Коли сума на екрані буде достатньою, натисніть кнопку «Сплатити».

6) Після завершення процесу оплати обов’язково отримайте чек або відправте квітанцію на ваш e-mail.

Шановні абоненти мережі ТОВ «Гранат Україна».

Ми вітаємо Вас з минулим Днем Конституції України та хочемо поділитися важливою інформацією:

З 1.07.2019 року набувають чинності нові тарифи на доступ до мережі Інтернет. Нові тарифи єдині для всіх населених пунктів. Підвищення в окремих тарифних пакетах пов’язано зі значним збільшенням витрат по утриманню опорної мережі. З даного періоду підключення, або відновлення призупинених послуг проводиться тільки в межах нових тарифних пакетів.

Для існуючих абонентів перехід на нові тарифи буде здійснений з 1.08.2019 року.

В межах підвищення якості обслуговування ми розробили мобільний додаток доступу в особистий кабінет для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Додаток дозволяє оперативно контролювати залишок коштів на рахунку, встановлювати кредит, залишати скарги та побажання, а також отримувати миттєві повідомлення про проведення робіт.

Також з 1.07 по 31.08 2019 року разом з контент провайдером «OmegaTV» ми проводимо АКЦІЮ по безкоштовному доступу до пакету IPTV з 183 каналів включно HD канали, які ви зможете дивитися на більшості сучасних пристроїв (IPTV приставки, телевізори з функцією SmartTV, персональні ПК та мобільні пристрої).
Детальніше…